» En Kıyak Forum ! Forum Gomyum ! «
İz bırakmak istiyorum Eroor

Öyle Beles Yok, Kayıt Ol Ya Da Giris Yap Kardess !

Join the forum, it's quick and easy

İz bırakmak istiyorum Eroor

Öyle Beles Yok, Kayıt Ol Ya Da Giris Yap Kardess !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İz bırakmak istiyorum

İz bırakmak istiyorum Empty İz bırakmak istiyorum

Mesaj tarafından ilsa Salı Şub. 02, 2010 5:55 pm

F.Bahçe'de de oynayan Milan Rapaiç'in tavsiyesiyle rotasını Türkiye'ye çevirdi.
İz bırakmak istiyorum Haber_ic_204488

Rapaiç’in tavsiyesiyle Trabzon’un yolunu tutan Gabriç, uyum sürecini atlattığını belirterek, “Doğru bir tercih yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorum” ifadesini kullandı

O kadar süratliydi ki babası gibi kaleci olmak istemedi ve kanat oyuncusu olmayı seçti. 2007-08’de ‘Hajduk’un Kalbi’ ödülünü aldı. F.Bahçe’de de oynayan Milan Rapaiç’in tavsiyesiyle rotasını Türkiye’ye çevirdi. Trabzon’un Hırvat yıldızı Garbiç federasyonunun yayın organı Tamsaha’ya birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı:

“İlk yıllarımda Hajduk Split’te yedek bekliyordum ve bu durum beni çok sinirlendiriyordu. Bu yüzden hangi ligde olursa olsun, size düzenli oynama fırsatı veriyorsa o takımda oynamak bence genç bir futbolcu için daha tatmin edici. Sahip olduğum kaliteye ve üst düzey futbol yeteneğime başından beri güveniyordum. Hajduk’taki teknik direktörüm, ilk başlarda bana 15-30 dakika şans tanıdı ve sonra onları ikna etmem çok da zor olmadı.

‘HIRVAT LİGİ’NDEN BÜYÜK’
Galatasaray’ın Avrupa’da başarılar kazandığı dönemde Türk futbolunu izlemeye başladım. Roberto Carlos’un da Türkiye’ye gelmesinin ardından, Türkiye Ligi’nin Hırvat Ligi’ne göre çok daha büyük bir lig olduğunu ve doğru tercih yaptığımı anladım. 4 yıl sonra Trabzon’dan ayrılırsam insanların arkamdan ‘Gabriç burada çok iyi bir performans sergiledi. Çok iyi işler yaptı’ demeleri. Trabzon’daki insanlarda böyle bir iz bırakmak istiyorum.”

ilsa
Gömyüm Téäm
Gömyüm Téäm