» En Kıyak Forum ! Forum Gomyum ! «
Çocuğu sokak lambasına zincirlediler Eroor

Öyle Beles Yok, Kayıt Ol Ya Da Giris Yap Kardess !

Join the forum, it's quick and easy

Çocuğu sokak lambasına zincirlediler Eroor

Öyle Beles Yok, Kayıt Ol Ya Da Giris Yap Kardess !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çocuğu sokak lambasına zincirlediler

Çocuğu sokak lambasına zincirlediler Empty Çocuğu sokak lambasına zincirlediler

Mesaj tarafından ilsa Cuma Şub. 05, 2010 4:34 pm

Bu görüntüler yürek parçalıyor
Çocuğu sokak lambasına zincirlediler Baba2

Çin'de çekilmiş iki yaşındaki çocuğun bir sokak lambasına zincirlenmiş haldeki görüntüleri yürek parçaladı. Lao Lu adlı çocuk izinsiz olarak çekçek benzeri bisikletle yolcu taşıyor, engelli annesi ise yol kenarlarından çöp topluyor. Babası, Lao Lu'yu ayak bileğinden bir asma kilitle zincirlemesinin tek nedeninin onun güvenliğini sağlamak olduğunu belirtti. Babanın iddiasına göre, dört yaşındaki kızları Ling'in geçen ay çalınmış.

Huaguan alışveriş merkezinin önündeki bir sokak lambasına zincirlenmiş olan çocuğun halini görenler polise haber verdi. Polisin 42 yaşındaki Chen Chuanliu'yu zincirleri çıkarması için uyardı. Babası Lao Lu'yu bir çocuk yuvasına verecek durumlarının olmadığını, bununla birlikte çalışmak zorunda olduğunu söyledi ve ekledi: "Eşim çocuğumuza bakamıyor ve ben ailemizi geçindirebilmek için çalışmak zorundayım. Yolcu aldığımda onu buraya zincirliyorum. Küçük kızım için kayıp ilanı bile çıkartamadım, çünkü bende bir fotoğrafı bile yok. Oğlumu da kaybedemem."

ilsa
Gömyüm Téäm
Gömyüm Téäm